1.02.2015

PrologBeta: Aranel

„ .. coś na nowo się zaczyna, a coś kończy. Ktoś pojawia się w naszym życiu, po to, by następnie odejść. Taka jest kolej rzeczy i czy chcemy czy nie, to wszystko będzie się powtarzać.. „
Przekręciła kartkę notesu, odczytując uczucia, które towarzyszyły jej w poprzednich latach. Rozpoczynając nowy rozdział w życiu, chce uważać by nie popełnić tych samych błędów. Nikt tego nie chce, prawda?
Liceum. Ostatnia klasa, a potem co? Co zamierza robić? Tego jeszcze nie wie. Ellie już taka była. Nigdy nic nie planowała. To życie miało pomagać jej w dokonywaniu decyzji, miało uczyć jak być silniejszą i nie poddawać się mimo przeciwności. Ta niska, brązowooka blondynka, lubiąca czytać książki i oglądać filmy, swoje wakacje spędziła właśnie w ten sposób. I to nie tak, że nie miała z kim się spotkać, bo miała, ale nie chciała narzucać się innym i psuć ich planów wakacyjnych.
Ellie lubiła zatapiać się w świecie wyobraźni, miała swój własny świat, do którego należeli nieliczni. Kiedyś znajomości zawierała, bardzo szybko, teraz nie ma ochoty podejść do kogoś i z nim porozmawiać. Nie potrafi zaufać. Wpłynęło na to wiele czynników.
Przerzuciła kolejną kartkę, czytając dawniejsze zapiski. Lubiła wspominać, choć nie miała zbytnio czego wspominać. A mimo wszystko to robiła. Bo wtedy czuła się bardzo dobrze i nie musiała myśleć o innych rzeczach, co bardzo jej odpowiadało. Wolała swój świat.

Usłyszała klakson samochodu. W tym momencie przypomniało jej się, że ciotka zapewne czeka na nią w aucie od kilkunastu minut. A właśnie. Ellie czasami jest rozkojarzona. 


Witam was jeszcze raz! Prolog nie jest za długi, ale myślę, że, jak na początek będzie okej. Następne rozdziały oczywiście będą dłuższe. Będzie mi miło, jeśli napiszecie coś o nim ^^ Miłego dnia :)

7 komentarzy:

 1. Świetny prolog :)
  Nie mogę doczekać się rozdziału pierwszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super prolog! Czekam na następną notkę. ;)
  Apropos to kiedy coś dodasz?
  Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prolog bardzo mi się spodobał, zaczyna się dosyć tajemniczo, co jest dla mnie tylko zaletą. Mam nadzieję, że nie dasz nam długo czekać na rozdział 1. ♥♥♥
  http://love-stories-sucks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominuję cię: http://czarna-dama.blogspot.com/p/la.html :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prolog świetny :* już nie mogę doczekać się pierwszego rozdziału ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Prolog jest idealny!
  Czekam na następny i oby pojawił się szybko;*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy

Akcja

Obserwuję Nie Spamuję